• en
  • tr

Denizyolu Taşımacılık Hizmeti

Nilka

Hızlı Teslimat

Denizyolu taşımacılığının lider ismi Nilka İnternational Lojistik, Sektördeki tecrübesiyle 2015 yılından bugüne kadar geliştirdiği geniş acente ağı ile uluslararası konteyner forwarding hizmeti sunmaktadır.

Farkımız

Komple Konteyner (FCL) Ve Parsiyel Konteyner (LCL) Servisi

Yük Ve Sevkiyat Durumuna Uygun Alternatif Hat Ve Servis Seçenekleri

Özel Ekipman Seçenekleri (HC, Flat Rack, Open Top, Reefer V.B.)

Türk Limanlarından Transit Konteyner Taşımacılık Hizmeti

Limandan Limana Ve Kapıdan Kapıya Taşıma Organizasyonları

Sağlıklı Ve Hızlı Bilgi Aktarımı, Zamanında Ve ihtiyaca Uygun Evrak Teslimi.

Neden Biz?

Söz konusu uluslararası deniz taşımacılığı olduğunda, sektörün inceliklerini bilen bir şirketle çalışmak, ticaret yapanlar için sayısız faydayı beraberinde getirir. Nilka Lojistik olarak konsolidasyon, karşı yükleme, dağıtım ve depolama gibi farklı hizmetlerin tümünü müşterilerimize sağlıyoruz. Sahip olduğumuz küresel ulaşım ağı sayesinde parsiyel ithalat ve ihracat taşıma hizmetlerinde farkımızı ortaya koyuyoruz. Bu tür hizmetlerde firmamız, iş ortaklarının talep ettiği varış noktalarına ilgili malları güvenle ulaştırmaktadır.

Diğer Denizyolu Taşımacılık Hizmetlerimiz

Dünyanın dört bir yanında kapsamlı bir denizyolu ağı bulunan Nilka Lojistik; Güney ve Kuzey Amerika limanlarına, Avrupa limanlarına, Afrika limanlarına, Arap ülkeleri limanlarına, Uzakdoğu ve Ortadoğu limanlarına farklı boyut, ağırlık ve nitelikteki mallarınızın transfer sürecini denizyolu taşımacılığı ile yönetmektedir. Web sitemiz üzerinden iletişim kanallarını kullanarak uzman ekibimizle iletişime geçebilir, denizyolu lojistik hizmetleriyle ilgili kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

HIZLI TEKLİF AL

0

Mutlu Müşeteri

0

Çözüm Ortağı